Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Zkušenosti klientů realitní kanceláře AVAPO - OPAVA

Zkušenosti, doporučení a reference při prodeji, koupi či pronájmu na našich webových stránkách jsou od klientů, kteří přes naši realitní kancelář prodali, pronajali nebo koupili nemovitost. Napsání doporučení nebo reference po skončení obchodu není žádná povinnost a záleží na každém kupujícím nebo prodávajícím, jestli se rozhodnou a doporučení nebo referenci nám napíšou. Děkujeme všem, kteří nám napsali za velmi pěkné doporučení a reference, které nám dávají velkou chuť do dalších obchodů.

                                                                                                                                                                       majitelé společnosti  Jana & Michal Palovi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arnošt Klein: prodej pozemku Rázová

Vážená paní Gratzová, chci Vám poděkovat za Vaši pomoc při prodeji pozemku v Rázové. Prodej jsem se snažil realizovat přes mnohem větší firmu, než jste vy, s celorepublikovou působností  ( ... ...... ), která však nenabídla po půl žádného potencionální kupce. Je lepší prodávat, oslovit s požadavkem menší, regionální firmu, kde je osobnější přístup i  znalost místního prostředí :-) V případě dalšího prodeje, nebo nákupu nemovitosti budete první volba :-) :-) Arnošt Klein.

23. prosince 2016

 

Mirek Wolinger: prodej bytu 2+1 Olomoucká, Opava 

Děkuji moc, Vaše práce byla profesionální, kdykoliv budu potřebovat, obrátím se na AVAPO. Wolinger 

21. prosince 2016

 

Ing. Jana Raschková: prodej bytu 2+1 ul. Holasická, Opava

Vážená paní Gratzová, chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za Vaši pomoc při prodeji bytu. S takovou profesionalitou a přístupem se člověk hned tak nesetká. Jste opravdová jednička ve svém oboru. Byla bych velice ráda, kdybych se i v budoucnu mohla obrátit opět na Vás. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. S pozdravem. Raschková

16. listopadu  2016

 

Marek a Gabriela Pallovi: koupě bytu 0+1 Haškova, Opava 

moc Vám děkujeme za výbornou spolupráci při realizaci nákupu nemovitosti a jejího následného pronájmu. Vašeho přístupu a jednání si velmi ceníme. Vše bylo z Vaší strany profesionální. S přáním příjemného dne Pallovi.

14. listopadu  2016
 
 

Dostálová Katy: koupě bytu 2+1 ul. Máchova, Opava 

Dobrý den, prostřednictvím RK AVAPO jsem kupovala byt. Paní J. Palová byla po celou dobu velice milá a ochotná. Díky jejímu profesionálnímu přístupu proběhlo vše bez komplikací za což jí děkuji. Tuto RK budu jen doporučovat. Dostálová.

13. listopadu  2016

 

Jaroslava Lengerová: prodej bytu 3+1 ul. Rolnická, Opava

Při výběru RK kanceláře ohledně prodeje bytu po rodičích jsme oslovili AVAPO. Líbil se nám její název (Opava) :-), přečetli jsme si reference a bylo rozhodnuto. A rozhodnutí to bylo správné. Ujala se nás p.Gratzová a od počátku byl její přístup profesionální. Ochotný přístup a úsměv je v této RK samozřejmostí. Vše bylo vyřízeno k naší spokojenosti, nezbývá než poděkovat a určitě budu tuto RK doporučovat!!!  Přeji mnoho úspěchů ve vaší činnosti a mnoho spokojených zákazníků. Lengerová J.

10. listopadu 2016

 

Radovan Srubek: koupě bytu 3+1 ul. Provaznická, Opava

Realitní kancelář AVAPO můžeme jen doporučit. Zejména chceme poděkovat paní Gratzové, která nás celou koupí nemovitosti provedla od začátku až do konce, byla velmi ochotná a profesionální a v průběhu obchodu jsme měli pocit, že se o nás někdo opravdu stará. :-)! Děkujeme! Srubek + Račková, Opava.

27. října 2016

 

V. Kellnerová, prodej bytu 2+1 ul. Jaselská, Opava

Dobrý den. Ráda bych poděkovala touto cestou paní Palové, za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při prodeji bytu. Od začátku probíhalo vše systematicky a hladce. Všem mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit. Kellnerová

23. října 2016

 

Ludmila Weissová,  koupě bytu 2+1 ul. Jaselská, Opava

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální přístup v případě naší transakce na Jaselské ulici. Moc mne potěšil vstřícný přístup pí. Gratzové, která byla vždy ochotná a trpělivá a dovedla poradit a pomoci. Kladně také hodnotím přípravu všech potřebných dokumentů od smluv až po komunikaci s KÚ a FÚ. V dnešní době se nevidí tolik firem a především v této oblasti realit, které se dovedou postarat o své zákazníky až do úplného ukončení transakce, a i poté. Chtěla bych nejen Vám, ale celému Vašemu týmu popřát, mnoho úspěchů a zdařilých transakcí.

10. října 2016

 

manželé Maškovi, K. Vary: prodej bytu 3+1 ul. Pekařská, Opava

Bylo potěšením pracovat s r.k. AVAPO, zejména s pí. Janou Palovou. Oceňujeme vysoce profesionální, rychlé jednání při prodeji bytu a současně lidský přístup ke klientům. Přestože žijeme mimo Opavu bylo s námi vše předem konzultováno a dotaženo do posledního detailu. Děkujeme moc a vřele tuto realitní kancelář všem zájemcům doporučujeme !!!

30. srpna  2016

 

Michal Zahel: koupě bytu 2+1 Antonína Sovy, Opava

Profesionální přístup, absolutní flexibilita a maximální spolehlivost. Pro mě je AVAPO realitka č. 1 v regionu.

19. srpna 2016

 

Radmila Gregorová: prodej bytu 2+1 nám. Slezského odboje, Opava

Gregorovi, Dalibor a Radmila Naprosto profesionální přístup, skvěle odvedená práce RK AVAPO! Pan Ing. Pala nám zajistil kompletní servis při prodeji bytu. Můžeme všem doporučit !!!! Děkujeme.

16. července 2016

 

M. Bubíková:  

Velice bych chtěla poděkovat realitní makléřce paní Renátě Gratzové, za vysoce profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Služby AVAPO jsou velmi spolehlivé a do  budoucna nebudu mít problém se na tuto RK obrátit. Děkuji M. Bubíková

10. července  2016

 

Mgr. Lukáš Havrlant:  koupě bytu 3+1 Mánesova, Opava

Spolupráci s realitní kanceláří AVAPO, zejména s paní Gratzovou, můžeme jenom doporučit. Koupě bytu se uskutečnila bez problémů, paní Gratzová nám vždy vše vysvětlila a o vše se postarala.”

17. června  2016
 
 
Roman Švéda:  koupě RD Kajlovec

Naprosto perfektní, profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

10. června  2016
 

Poděkování patří realitní makléřce paní R. Gratzové, za skvělý přístup, profesionalitu, určitě by se do budoucna na ni ráda ráda obrátila, tedy i na realitní kancelář AVAPO. Ještě jednou díky, Richterová

18. května  2016

 

Mgr. Martina Černá: prodej bytu 3+1 ul. Hobzíkova,  prodej bytu 4+1 ul. Husova, koupě RD Holasovice

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě Palové a jejím spolupracovníkům za výbornou profesionální spolupráci při prodeji a koupi nemovitostí. Realitní kancelář celý obchod realizovala bez problémů, poskytovali veškerý servis a vedení. Velké ocenění patří zvláště lidskému přístupu a zájmu o klienta. Všem potenciálním zájemcům doporučuji RK AVAPO ke spolupráci. M. Černá.

4. května 2016

 

Bc. František Kaaden: koupě garáže Bochenkova

Chtěl bych vyjádřit poděkování paní Gratzové, s kterou jsem měl tu čest jednat ohledně koupi garáže. Tato díky ní proběhla naprosto hladce a profesionálně. Mám důvod se domnívat, že takto funguje celá realitní kancelář Opava - nodrap, Avapo. Určitě doporučuji.

2. května 2016

 

Mgr. Ivana Kleinová a Ing. Josef Klein: prodej RD Holasovice

Prodej našeho domu trval delší dobu, poněvadž jsme zprvu neměli štěstí na realitní makléře. Konstruktivní spolupráce nastala až s realitní kanceláři AVAPO. Paní Palová je cílevědomá, svou práci provádí profesionálně a systematicky. Za to jí patří náš velký dík, všem vřele doporučujeme. Manželé Kleinovi.

25. dubna 2016

 

Ing. Zdeněk Dedek: prodej garáže ul. Bochenkova

 Zároveň děkuji za bezproblémové vyřízení prodeje naší garáže. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti. Již žádné nemovitosti v Opavě nemám, čili nemám co dalšího prodat. S pozdravem a přáním dobrých obchodů, zdraví a pohody Ing. Zdeněk Dedek.

21. dubna 2016

 

Radka Rozkydalová: prodej bytu 2+1 ul. Liptovská, Opava 

Dobrý den, realitní kancelář Avapo všem doporučuji. Prodávala jsem byt 2+1 v Opavě Kylešovicích. Bydlím 180 km od prodávaného bytu. Na základě plné moci za mě všechno potřebné vyřídili, takže mě celý prodej bytu stál pouze dvě cesty do Opavy. Poprvé, když jsem předávala klíče a podruhé, když jsem podepisovala smlouvu. O průběhu prodeje jsem byla pravidelně informována telefonicky. Opravdu jsem se setkala s odborníky. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů.

14. dubna 2016

 

Ileporello: koupě bytu 3+1 ul. Bochenkova, Opava

Ráda bych přidala recenzi, jelikož jsme také byli spokojeni, stejně jako spousta klientů před námi a určitě i po nás. Jednání paní Palové bylo přímé a čisté. Nebylo nic, co by nám při koupi bytu bylo zatajeno, ani nevznikly žádné komplikace. Paní Palová nám vyšla vstříc i s cenou, což také není úplně běžné. Smlouvy i zástavy proběhly rychle a dle uvedených termínů. Byt, který jsme si prostřednictvím paní Palové koupili,  nám skýtá krásný domov. Ještě jednou děkujeme. Manželé Tajovští.

11.března 2016

 

T.H.:  prodej bytu 3+1 Opava, Jaktař

Avapo - realitní kancelář pro nás realizovala poměrně složitou nemovitostní transakci, které předchozí RK nezvládly. Na Avapo a zejména jejich majitelích, se kterými jsem měl možnost jednat, oceňuji zejména 100% důvěryhodnost a férovost. Naší transakci se věnovali v míře, která zčásti i překonala naše očekávání. Jsou to profesionálové, u nichž si můžete být jisti, že budou jednat vždy solidně a v zájmu klienta. Jejich služby mohu pouze doporučit. T.H.

3. března 2016 

 

Regina Drastíková:  koupě bytu  1+kk ul. Bezručovo náměstí, Opava

Naprostá spokojenost. Skvělá profesionalita. Drastíková

23. února  2016

 

Ludmila Podolská: prodej RD Neplachovice

chceme Vám a Vašemu manželovi velmi poděkovat za vše, co jste pro nás udělali v souvislosti s prodejem našeho domu na konci loňského roku. Váš vysoce profesionální a lidský přístup ke všem záležitostem, které jste za nás řešili a zajišťovali nás velmi potěšil. Vše jste nám vždy vysvětlili tak, abychom tomu rozuměli. Velmi rádi Vás budeme dále doporučovat.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme i nádále hodně spokojených zákazníků.
S přáním hezkých dní manželé Podolští

19. února 2016

 

andurillek: Koupě 1/2 RD, ul. Šeďěnkova, Opava
 
Přes realitní kancelář AVAPO jsme uskutečnili koupi 1/2 rodinného domu. Vše proběhlo v pořádku, jednání ze strany RK bylo naprosto korektní a velmi profesionální. S klidným svědomím mohu tuto RK doporučit jako seriozního partnera při koupi nemovitosti a tímto jím za sebe a svou rodinu děkuji. K.Vaněk.

17. února 2016

 

Bc. Andrea Richtrová: prodej bytu 3+1, ul. Olomoucká, Opava

Dobrý den, paní Palová. I já děkuji za spolupráci, která proběhla v obou případech, kdy jsem jednala s Vaší realitní kanceláří (koupě bytu v roce 2014 a prodej bytu v roce 2015, potažmo 2016), k mé spokojenosti. Nejvíce si cením přímého jednání a profesionálního a seriózního přístupu,  neméně pak i rychlosti při vyřizování  na katastrálním úřadu při převodu nemovitosti, zaslání finanční hotovosti na účet a podání daňového přiznání včetně úhrady daně. A. Richtrová.

15. února 2016

 

Mgr. Veronika Štefelová: prodej bytu 3+1, ul. Holasická, Opava, koupě RD Neplachovice

Přes realitní kancelář Avapo jsme uskutečnili jak prodej,tak koupi. Byli jsme s manželem naprosto spokojeni. Rychle vyřízení, velmi příjemné vystupování a hlavně lidský přístup nás utvrdil v tom,že realitní kancelář Avapo doporučujeme kde jen můžeme. Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Štefelovi.

1.února 2016

 

Andrýsek Martin: koupě bytu 2+1, ul. Antonína Sovy, Opava

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři Avapo a to p.Gratzové, p.Palové a p.Kopťákovi, za profesionální přístup. Koupi nemovitosti proběhla naprosto v pořádku.Můžu tuto realitní kancelář jen a jen doporučit. Děkuji

21.ledna 2016

 

Ondřej Zela: koupě bytu 3+1 ul. Holasická, Opava

Moc děkuji paní Palové za vynikající, vstřícné, lidské a hlavně profesionální jednání. Podané informace byli přesné a jasné včetně provedení a objasnění všech náležitostí s koupí bytu. S realitkou AVAPO jsme byli velice spokojeni a můžeme jen doporučit

4. ledna 2016

 

brut nikos: prodej garsonky, ul. Haškova, Opava

Nikos Chadzipanajotidis, přes realitní kancelář AVAPO jsem prodával garsonieru,byl jsem nadmíru spokojen s profesionální praci paní J.Palové a kolektivu makleřů včetně pana J.Kopťáka,děkuji za prodej nemovitosti a veškerý právní servis a vyřízení všeho kolem prodeje,děkuji a vřele tuto realitní kancelář doporučuji, N.Chadzipanajotidis

23. listopadu 2015

 

Eva Nová: prodej bytu 3+1, ul. Pekařská, Opava

Dobrý podvečer, ráda bych Vám poděkovala za spolupráci při prodeji bytu a oceňuji především profesionální přístup paní Gratzové.  Po zkušenostech s jinými realitkami  AVAPO mohu doporučit i ostatním zájemcům.  Přeji hodně pracovních úspěchů

16. listopadu 2015

 

RNDr. Blanka Skřivánková: prodej bytu 3+1, ul. Liptovská, Opava

Byla jsem mile překvapena lidským a velmi profesionálním přístupem p. Palové při prodeji bytu v Opavě. Setkala jsem se s nejrůznějším přístupem realitních makléřů, práci p. Palové z RK AVAPO hodnotím jako nejlepší. Pokud bych ještě něco na trhu realit kupovala nebo prodávala, určitě bych se na ní s důvěrou znovu obrátila. Skřivánková.

2. listopadu 2015

 

doc. Mgr. Martin Čapský Ph.D., prodej bytu 4+1 Horní náměstí, Opava

Vážená paní Palová, rád bych Vám poděkoval za pomoc a profesionální služby při prodeji bytu.

Martin Čapský

1.listopadu 2015

 

Kačena Ladislav: prodej komerčního objektu Stěbořice

Děkuji Vám za rychlý a bezproblémový prodej nemovitosti včetně vyřízení všech náležitostí s úřady. Při jednání jsme měli 100% jistotu, že vše proběhne v pořádku. A nezklamali jste nás. V případě, že budeme potřebovat prodat nebo koupit nějakou nemovitost, tak se na Vás opět určitě obrátíme.

Děkuji a pozdravem Kačena L.

22. října 2015

 

Ing. Tomáš Bachan:  koupě bytu 1+1 ul. Lidická, Opava

S realitní kanceláří AVAPO jsem byl spokojen. Určitě mohu doporučit. Jednání a přístup p. Palové i p. Thomasové byl velice vstřícný. Zprostředkování proběhlo bez problémů.

9. září  2015

 

Ing. Vladimír Žák: “ koupě bytu 3+1 ul. Mahenova, Opava

Manželé Žákovi: "Prodej bytu a zároveň koupi většího jsme s realitní kanceláří AVAPO úspěšně ukončili. Rychlý, profesionální až nadstandardní přístup p.Gratzové a p.Palové nás ujistil ve správnou volbu. Můžeme doporučit.

2.září 2015

 

Jitka Wittková: prodej bytu 2+1 ul. Máchova, Opava

Děkuji moc, paní Palová

za profesionální péči a za všechno, co jste pro mne s manželem udělali. Ráda Vás budu doporučovat svým klientů.

Zdravím Vás a ještě jednou mnohokrát děkuji Jitka Wittková

16.srpna 2015

 

Binar Mirek:  koupě dvou garsonek ul. Antonína Sovy a ul. Haškova, Opava

koupě dvou garsonek v OPAVĚ. Potřebovali jsme koupit 2 garsonky v Opavě realittka AVAPO nám je ve velice krátké době sehnala. Rychle jednání srozumitelné smlouvy. Za mě jen klady. Moc děkujem.

13. srpna 2015

 

Veronika Poštulková: koupě pozemku Bohuslavice

Spolupráci s realitní kanceláři AVAPO můžu doporučit. Dobrá spolupráce. I když jsem byl náročný klient, přístup p.Palové byl vstřícný. Obchod proběhl bez problémů. J. Kretek”

29.června 2015

 

Ing. Jitka Trčková: koupě bytu 2+1 SPC  Krnov

S prací této realitní kanceláře jsme byli opravdu spokojeni. Provedla nás celou cestou od prvotní prohlídky nemovitosti po její zakoupení velmi profesionálně. Ceníme si vstřícného jednání, poskytování srozumitelných informací a jistoty, která nám byla poskytnuta. Při našem pracovním vytížení jsme uvítali, že nás samotné prakticky nezasáhla žádná vyřizování a "úřadování". Děkujeme, Trčkovi. 

16. června 2015

 

Mgr. Libuše Habartová: prodej a koupě bytu v Opavě

RK AVAPO vyvrací všechny předsudky o realitních kancelářích. Spolupráce s ní byla bezchybná, přístup  p. Palové byl vysoce profesionální i lidsky vstřícný. Všem mohu zodpovědně doporučit.

15. června 2015

 

Regína Gallová: koupě bytu 0+1 ul. Ratibořská, Opava

Se službami realitní kanceláře AVAPO jsem byla velmi spokojena. Profesionální jednání paní Palové a také paní Gratzové... Koupě bytu proběhla v pořádku. doporučuji

23. dubna 2015

 

Věra Kudelová: prodej bytu 3+1 ul. Ratibořská, Opava

Vyjadřuji velkou spokojenost s profesionální prací realitní kanceláře AVAPO, zvláště paní Palové. Prodej bytu proběhl bez komplikací, nemusela jsem běhat po úřadech. Služby cenově přijatelné, doporučuji.

20. ledna 2015
 

Jana Polaskova 1: pronájem byzu 1+1 ul. Vodní, Opava

Se službami této realitní kanceláře jsem byla velmi spokojena, příjemné jednání a velmi rychlé vyřizování.. pronajali mi byt během velmi krátké doby a s celkovým průběhem jsem byla velmi spokojená. Z realitních kanceláří, které jsem oslovila v minulosti mi tato poskytla nejvíce zájemců v nejkratším čase. Doporučuji.

18. listopadu 2014
 

Proksova Marta: pronájem bytu 4+1, Opava

Společnost AVAPO, kde jsem jednala s paní Palovou mi dokázala velice rychle a spolehlivě pronájmout byt v Opavě. S prací a službami realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená, mohu jen doporučit.”

14. listopadu 2014
 

amber 3: prodej bytu, Opava

Byla jsem mile překvapená a velmi spokojená s přístupem, ochotou a kompletností prováděných úkonů při realizaci realitních služeb. Velmi děkuji paní Palové a paní Gratzové. Realitní kancelář AVAPO mohu každému doporučit.

13. listopadu 2014
 
 

Marie Kupčíková: prodej bytu 3+1 ul. Edvarda Beneše, Opava

Kupčíkovi AVAPO spolehlivá realitní kancelář s profesionálním přístupem, doporučujeme využít jejich služeb.

9. října 2014
 

Hana Plačková: pronájmy a koupě bytů v Opavě.

Realitní kancelář AVAPO mohu jen doporučit. Jednali jsme přímo s paní majitelkou a byli jsme velmi spokojení. Paní je milá, ochotná, flexibilní. Velmi dobře se orientuje ve svém oboru. Spolupráce byla rychlá. Příští pronájem budeme řešit určitě zase přes ni. Děkujeme.

10. srpna 2014
 

Bečica Jakub: koupě bytů v Opavě, Kateřinkách

Skvělá a spolehlivá realitní kancelář s profesionálním přístupem. Rychle vyřídí všechny požadavky, a také dokáže dobře poradit. Po zkušenostech doporučujeme využít jejich služeb.

31. července 2014
 
Radim Přibyla: pronájem bytu 3+1 v Opavě

AVAPO můžeme jen doporučit pro profesionální přístup, rychlost a komunikaci.

21. července 2014
 

Lenka Šikulová: pronájmy bytů v Opavě 

AVAPO určitě všem doporučuji, vždy nám našli nájemníky podle našich představ, jsou rychlí, spolehliví a profesionální. Šikulová

5. června 2014
 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci